Gruntowe wymienniki ciepła

Szukasz komfortu i energooszczędności? Gruntowe wymienniki ciepła (GWC) w połączeniu z wentylacją mechaniczną, rekuperacją czy pompą ciepła to sposób na powiew chłodu latem i przyjemne ciepło zimą – bez gigantycznych rachunków za prąd czy gaz.

W budynkach mieszkalnych, usługowych czy biurowych montujemy i naprawiamy:

  • bezprzeponowe, płytowe wymienniki ciepła
  • przeponowe, rurowe wymienniki ciepła.

Oferujemy przygotowanie drobiazgowego projektu, dopasowanego do Twoich potrzeb i budżetu. Dobieramy i sprowadzamy sprzęt oraz zajmujemy się instalacją i prawidłowym uruchomieniem. Nasze usługi objęte są gwarancją.

Dajemy Ci wsparcie certyfikowanych specjalistów oraz nowoczesne i sprawdzone technologie najbardziej zaufanych marek na rynku. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i dobierzemy najodpowiedniejsze rozwiązania dla Twojego budynku

Gruntowy wymiennik ciepła Śląsk

Gruntowy wymiennik ciepła Opolskie

Grunt to energooszczędność!

Gruntowe wymienniki ciepła na Śląsku i w woj. opolskim to energooszczędne uzupełnienie instalacji wentylacyjnych w nowo budowanych budynkach. Dzięki wykorzystaniu energii cieplnej pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania i wspomagają pracę systemów rekuperacji – szczególnie podczas ostrych mrozów.

GWC są zakopane pod ziemią. By zapewnić ich optymalne działanie, kluczowy jest dobór odpowiedniej głębokości, na której ogrzewanie lub chłodzenie będzie jak najbardziej efektywne. W tym celu przeprowadzamy drobiazgowe pomiary i analizy, upewniając się, że gruntowe wymienniki ciepła:

  • ogrzeją powietrze zimą dzięki darmowej energii geotermalnej,
  • ochłodzą powietrze latem i zapobiegną jemu nadmiernemu wysuszaniu,
  • poprawią mikroklimat w domu,
  • obniżą koszty eksploatacyjne wentylacji i rekuperacji.

Zamontuj gruntowe wymienniki ciepła

napisz lub zadzwoń i postaw pierwszy krok ku oszczędności!

Montujemy gruntowe wymienniki ciepła na Śląsku, w województwie opolskim, a także dolnośląskim, łódzkim, małopolskim oraz mazowieckim.